fbpx

Жалюзі в офіс

02.10.2020

Які жалюзі замовити в офісне приміщення?

Жалюзі в офіс – не тільки необхідний атрибут для захисту від світла, але ще і частина сучасного інтер’єру. Велика популярність виробів привела до того, що вони практично замінили звичайні тюлі та штори. Для офісних центрів використання саме жалюзі – теж відмінне рішення, яке гарантуватиме практичність, простоту в догляді і створення унікального стилю в приміщенні.

Горизонтальні жалюзі в офіс – за і проти

Жалюзі горизонтальні – найбільш поширений варіант, який активно використовується багато років. Така модель вважається класикою жанру, вона не боїться конкуренції. Жалюзі горизонтального типу складаються з ламелей, з’єднаних в єдине ціле. Смужки можна обертати, щоб дозувати потік ультрафіолетових променів.

Найбільш популярними варіантами для створення горизонтальних жалюзі вважають дерево, пластик і алюміній. У офісах від дерев’яних варіантів краще відмовитися, оскільки вони досить складні у догляді. Але в кабінеті начальника або в переговорній, такі вироби будуть виглядати доречно.

Робоча зона зазвичай доповнюється пластиковими і алюмінієвими моделями. Ці варіанти забезпечують відмінний світлозахист, недорого коштують, представлені в різних колірних рішеннях.

Горизонтальні ролети з пластика не завжди добре розподіляють світло, іноді здатні впускати його смугами, що при роботі за комп’ютером може погано позначитися на зорі. Але для конференц-залів такий варіант цілком відмінно підійде.

Особливості вертикальних моделей для офісу

Купити жалюзі вертикальні в офісне приміщення – вигідне рішення, оскільки такий варіант більш надійний, якщо порівнювати з горизонтальними моделями.

Кріплення вертикальних виробів відбувається на карнизах, використовуючи окремі гачки, а знизу – кріпляться ланцюжки, що допомагає збирати полотно в одне ціле.

Для виготовлення таких жалюзі використовуються різні матеріали:

– Пластикові
– Тканинні
– Алюмінієві
– Скловолоконні

Для офісів доречно використовувати тканинні або пластикові моделі. У них немає мінусів, всі вони забезпечують відмінний світловий потік, прості в догляді. Вартість вертикальних моделей буде трохи вищою, ніж горизонтальних, але і служать вони, як правило, довше.

До недоліків таких виробів відносять те, що довгі ламелі мають властивість плутатися на протязі. Прання таких жалюзі складніше, але набагато легше, ніж класичних гардин.

жалюзі в офіс

Рулонні штори День-Ніч

Ролети день-ніч мають унікальну тканину, а також систему кріплення. Комплектуючі конструкції:

– полотна, що являють собою тканину, згорнуту удвічі, з малюнком паралельних ліній, вони дозують рівень потрапляння світла
– закритий чи відкритий механізм, тут вибір залежить від побажань клієнта
– напрямні планки, які прибирають провисання, монтуються закритим типом
– невелика трубка – утяжувач, розташований в нижній частині полотна

Відмінною рисою таких ролетів вважається особливий тип полотна. В офісному приміщенні такі конструкції дозволяють самостійно виконувати регулювання подачі світла, при цьому, не відкриваючи повністю натяжну тканину. Контрастний матеріал смуг чергується, що створює ефект від темного мороку до яскравого сонця.

Перед тим як купити жалюзі на вікна, потрібно визначитися із основними параметрами – стилем, кольором, практичною стороною, терміном служби, методом монтажу. З огляду на всі ці параметри, можна зробити замовлення якісних ролетів в нашому інтернет-магазині.