fbpx

Римські штори

Фільтри

Тип

Колір

Затемнення

Фактура

Малюнок

Виробник

Римські штори – ідеальне рішення для створення затишку у вашій оселі

Потреба гармонійно та ефективно оформити вінка в офісі або іншому громадському приміщенні виникає постійно. Адже у дома ми проводимо більшість часу на тижні. Дуже важливо, щоб тут нам було не просто комфортно, а ще й безпечно. Звичні нам фіранки схильні накопичувати пил та наповнювати запахами, що не відповідає вимогам вибагливих споживачів. Тому все частіше можна зустріти бажаючих купити римські штори недорого. Вони не просто гармонійно вписуються у домашній простір, а ще й легко миються та не накопичують на поверхні пил. Придбати недорого римські штори на вікна пропонує наш інтернет-магазин у зручний час за лояльною ціною.

Особливості римських штор:

Конструкція сонцезахисної системи проста й ефективна. До карнизу кріпляться тканина, а за допомогою спеціального шнура можна змінювати положення тканини або навіть зовсім підняти, щоб повністю відкрити.
Практична конструкція римських штор дає змогу прикрашати ними віконні отвори стандартних вікон, а також тераси, балконні вікна. Важливим позитивним моментом такого затемнення приміщення – є те, що завдяки ним кімната візуально збільшується, простір розширюється.
Можна придбати конструкції для медичних та освітніх закладів, офісів та приватних будинків. Для виготовлення систем використовуються виключно якісні європейські тканини та комплектуючі. Тканинні деталі під час виробництва просочуються спеціальними розчинами. Завдяки цьому пил не сідає на тканину, вона надійно захищена від вологи та деформації. Кольорове різноманіття робить абсолютно простим процес прикрашання приміщення з будь-яким інтер’єрним рішенням. В асортименті магазину можна знайти також такі тканини, що імітують різні текстури. Експлуатаційні показники римських штор водночас із необмеженим вибором матеріалів та фактур ламелей прекрасно поєднуються із ціною.
Ціна на римські штори залежить від розміру конструкції та обраної тканини. В нашому онлайн магазині є змога обрати колір та фактуру майбутнього виробу, задати необхідні розміри, та отримати ціну завдяки калькулятору.

Переваги покупки

Купити римські штори пропонує наш магазин, гарантуючи чудовий сервіс. Крім цього, наша компанія забезпечує:
  • постійне поновлення асортименту продукції від перевірених, надійних виробників та постачальників;
  • можливість виготовити індивідуальну систему за власним проектом, враховуючі всі власні уподобання та потреби;
  • конкурентні ціни на якісну продукцію іноземного виробництва;
  • швидке реагування на замовлення та професійна консультація спеціалістів, що полегшує завдання;
  • зручний спосіб оплати, який обирається самим покупцем, є можливість оплатити покупку безготівковим розрахунком та післяплатою при отриманні.
Доставка замовлення відбувається у максимально стислий термін до будь-якого міста України.