fbpx

Акант у коробі

Кольори моделі

Ролети Акант в коробі зарекомендували себе на ринку, як оригінальний та якісний спосіб захисту приміщення від ультрафіолетових променів та сторонніх поглядів. Для виготовлення жалюзі використовуються виключно гіпоалергенні матеріали, які до того ж призначені для тривалого використання.

icon Вкажіть розмір вікон

Обраний розмір

00 ммx00 мм delete

Сторона управління

Ліва Права

Кольори системи

Кількість
560 грн

Опис ролет Акант у коробі

Ролети Акант в коробі зарекомендували себе на ринку, як оригінальний та якісний спосіб захисту приміщення від ультрафіолетових променів та сторонніх поглядів.

Ролети Акант у коробі – універсальні для будь-якого дизайну приміщення. Прихильники комплексних рішень, що бажають підкреслити вишуканий стиль і індивідуальність інтер’єру обирають Акант у коробі.

В асортименті є касетні жалюзі на пластикові вікна виготовлені із жакардової тканини польського виробництва. Є можливість придбати штори з оригінальним візерунком, багатьох відтінків. Комплектуючі європейської якості – гарантія того, що ролети в касеті прослужать довго. Доступні ціни та швидке опрацювання замовлення, а також доставка в усі міста України – показники вигідної покупки.

Конструкція

Тканинні ролети закритого типу виглядають вельми вишукано і в той же час лаконічно. Вони складаються із таких елементів:

- короб для зберігання тканини;

- напрямні для фіксації країв полотна;

- обтягуюча планка понизу ролети для випрямляння і збереження форми;

- ланцюжок управління шторою для фіксації полотна на певному положенні.

Просте керування яскравістю і кількістю денного світла, надійний захист від ультрафіолету і зайвих очей, а також безмежні можливості дизайну завдяки безлічі варіацій кольорів, відтінків та малюнків – суттєві переваги, що мають ролети із касетною системою. Монтаж зазвичай проводить покупець самостійно, бо він не потребує спеціальних будівельних навичок. Справитися з управлінням під силу навіть дитині. А матеріал стійкий до механічних пошкоджень, міцний і надійний. Європейська якість стосується не лише комплектуючих, а й тканини. Вона має спеціальну безпечну для здоров’я обробку, що забезпечує відштовхування пилу.

image

Відгуки про ролети Акант у коробі

Ще немає відгуків.

Залишити відгук