fbpx

Ролети день-ніч Квіти

Кольори моделі

Ролети День-Ніч Квіти – симбіоз розкоші і естетики. Нетривіальне дизайнерське рішення якнайкраще підкреслить особливості кантрі чи етнічного стилю, а також стане яскравим акцентом всього приміщення. Довговічні із пило-відштовхуючим ефектом тканини із Німеччини в різноманітних кольорах, а також польські комплектуючі та фурнітура відрізняються високою якістю.

Обраний розмір

00 ммx00 мм delete

Ширина (мм)Висота (мм)
420 мм x1600 мм
450 мм x1600 мм
480 мм x1600 мм
500 мм x1600 мм
520 мм x1600 мм
550 мм x1600 мм
580 мм x1600 мм
600 мм x1600 мм
620 мм x1600 мм
625 мм x1600 мм
650 мм x1600 мм
680 мм x1600 мм
700 мм x1600 мм
750 мм x1600 мм
820 мм x1600 мм
920 мм x1600 мм
975 мм x1600 мм
1020 мм x1600 мм
1220 мм x1600 мм
1300 мм x1600 мм
1400 мм x1600 мм
1500 мм x1600 мм

Сторона управління

Ліва Права

Кольори системи

Кількість
504 грн
icon Вкажіть розмір вікон

Опис ролет Квіти

Ролети День-Ніч Квіти – симбіоз розкоші і естетики. Нетривіальне дизайнерське рішення якнайкраще підкреслить особливості кантрі чи етнічного стилю, а також стане яскравим акцентом всього приміщення. Довговічні із пило-відштовхуючим ефектом тканини із Німеччини в різноманітних кольорах, а також польські комплектуючі та фурнітура відрізняються високою якістю.

Стильні і вишукані ролети день-ніч Квіти стали прикладом суміщення функціональності, довговічності та естетичності. Ролети день-ніч Квіти креативно доповнять житлове або офісне приміщення, створять оптимальні умови освітлення, захистять від ультрафіолетових променів і зайвих очей.

Гармонія простору і підкреслений відмінний смак власника – все це не єдині переваги виробу, що спонукають купити жалюзі день ніч. Виріб забезпечить рівномірне освітлення, захист від шкідливого ультрафіолету й приємну атмосферу. Доступна ціна на жалюзі день ніч та широкий асортимент разом із продуманим сервісом роблять покупку вигідною і приємною.

Характеристики жалюзі день-ніч

Спеціалісти рекомендують купити жалюзі день ніч навіть сім’ям із дітьми, бо їх конструкція досить легка в використанні і не потребує значних зусиль з боку користувача.

Жалюзі має 2 положення для доступу сонячного світла:

- повне піднімання полотна;

- зміна розташування смужок

Приміщення, де розташовані такі вироби набуває додаткового об’єму, візуально розширюючись у напрямку смужок. Тож це ще й можливість моделювання простору.

В інтернет-магазині «Ролло» представлений цей вид жалюзі в асортименті кольорів і відтінків. Замовлення на стандартні або індивідуальні розміри вікна виконуються максимально швидко і вже максимум через тиждень вироби будуть прикрашати кімнату.

Додаткові занавіски як правило не встановлюються, адже жалюзі відмінно виконують і естетичні, і практичні функції.

Типи жалюзі день-ніч

Купити жалюзі на вікна день ніч можна різноманітного дизайну. Найулюбленішими стали:

- Тип Secret. Має найбільшу кількість кольорів і напівтонів, що максимально відповідає потребам конкретної кімнати.

- Жалюзі «Квіти». Піднесений настрій і оригінальність стилю «кантрі» до вподоби активним та життєлюбним клієнтам.

- Ролети Magic. Спокійні відтінки і схожість із натуральним деревом роблять цей тип оптимальним для оформлення спальні. Тому його вибирають зазвичай для житлових приміщень.

На сайті можна самостійно підібрати розмір, тканину і тип виробу, а також прорахувати вартість замовлення.

Чим вигідний магазин «Ролло»?

Попри те, що ціна жалюзів день ніч найдоступніша, порівняно з конкурентами, висока якість продукції і відповідальність продавця від цього не зменшуються. Польські комплектуючі та німецька тканина виготовлені за європейськими стандартами на сучасних заводах, тому термін служби в них максимально можливий. Це робить придбання вигідним економічно.

Сайт розроблений таким чином, щоб клієнту інтуїтивно була зрозуміла його структура і він міг або самостійно зробити замовлення, або проконсультуватися у спеціалістів в онлайн та телефонному режимах.

Вибір магазина «Ролло» обумовлений і сервісом компанії:

- швидка доставка вигідним та зручним для клієнта перевізником виконується оперативно;

- оплата може бути як готівкою при отриманні, так і в безготівковий спосіб.

Жителі Львова користуються безплатною доставкою. До інших населених пунктів України продукція потрапляє не пізніше, ніж через 5 діб.

Забезпечити себе комфортом просто і не переплачуючи зайвих коштів з магазином «Ролло» просто!

image

Відгуки про ролети Квіти

Ще немає відгуків.

Залишити відгук