fbpx

Замір

Вибираєте ролети або жалюзі, але не знаєте як правильно заміряти вікна?
Тоді ця інформація буде цікава для вас, адже від правильності замірів залежить зручність монтажу виробу і якість затемнення приміщення.

Тканинні ролети

Для відкритої системи рулонних штор потрібно заміряти ширину (Х) та висоту (У) скла разом з штапіками. Врахуйте, що по боках штапіків має бути 20- 25мм вільного місця на кронштейни для кріплення. (Зелена розмітка)

Для закритої системи необхідно заміряти ширину (Х) та висоту (У) разом з штапіками, та до висоти (У) додати ще 55мм, щоб висота направляючих відповідала вказаним розмірам. (Жовта розмітка)

image
День-ніч

Для відкритої системи ролет день-ніч потрібно заміряти ширину (Х) та висоту (У) разом з штапіками. Врахуйте, що по боках штапіків має бути 20-25мм вільного місця на кронштейни для кріплення. (Зелена розмітка)

Для закритої системи ролет день-ніч необхідно заміряти ширину (Х) та висоту (У) разом з штапіками, та до висоти (У) додати ще 55мм, щоб висота направляючих відповідала вказаним розмірам.
Звернемо вашу увагу, висота таких ролет обмежена тому, що тканина день-ніч є двушаровою і через велику намотку може не поміститись у коробі. (Жовта розмітка)

image
Жалюзі Плісе

Для монтажу жалюзі на світловий проєм вам необхідно заміряти ширину (Х) та висоту (У) по середині гумки-ущільнювача, яка знаходиться між склом та штапіком. (Зелена розмітка)

Для монтажу жалюзі плісе на штапік, вам потрібно буде заміряти ширину (Х) та висоту (У) разом з штапіками. (Жовта розмітка)

image
Вертикальні жалюзі

Для монтажу вертикальних жалюзі на стіну, над віконним проємом вам потрібно буде заміряти ширину (Х) - не менше ніж ширина віконного проєму, та висоту (У) - від верхнього місця кріплення. Жалюзі будуть виготовлені згідно вказаних розмірів включаючи карниз.
Звернемо увагу, що для такого типу монтажу необхідно буде додатково придбати стіновий кронштейн. (Зелена розмітка)

Для монтажу вертикальних жалюзі на верхню частину відкосу вам необхідно буде заміряти ширину (Х) - по верхній частині відкосу, та висоту (У) - від верхньої частини відкосу до підвіконника, зважайте на те, що висота яку ви подасьте - це і буде фактична висота виробу. (Жовта розмітка)

image