fbpx

Умови сайту

Зареєструвавшись на сайті, ви автоматично підтверджуєте, що надані вами персональна інформація та контактні дані точні та достовірні. Пройшовши реєстрацію, ви отримуєте логін та пароль, безпека яких, залежить виключно від вас. Крім цього, ви відповідаєте за дії, що виконуються під вашим логіном та паролем на сайті. Вирішивши прокоментувати будь-які товари, ви повністю відповідаєте за те, що залишене вами повідомлення не порушує діюче законодавство України, та не містить незаконного, загрозливого, наклепницького підтексту. Коментар не повинен пропагувати дискримінаційні чи ненависницькі аспекти, не суперечити усталеним нормам моралі. Ви даєте згоду, що будь-яке повідомлення про тканинні жалюзі чи в цілому нашу компанію, може бути видалене без вашого підтвердження. Наша компанія має повне право, не повідомляючи, вносити зміни у послуги та матеріали, що заявлені на цьому сайті, а також регулювати вартість та асортимент, згаданий тут.

Оплата та доставка

Замовивши тканинні ролети на нашому сайті, оплату можна здійснити декількома способами, а також обрати декілька типів доставки замовлення:

Наша компанія співпрацює з такими службами-перевізниками:

Нова Пошта - протягом 1-3 днів замовлення доставляється у обране вами відділення служби-перевізника.
Також Нова Пошта дозволяє отримати замовлення з доставкою кур'єром, за адресою, вказаною при формуванні замовлення.

Укрпошта - доставка замовлення відбувається протягом 2-5 днів, у відділення вказане за індексом при формуванні замовлення.

Оплатити замовлення ви зможете теж декількома типами оплати:

Оплата при отриманні (накладним платежем) - відбувається при доставці товару Новою Поштою або Укрпоштою. Протягом 1-5 днів із моменту прибуття товару його можна отримати у відділенні, яке було обране під час формування замовлення, або при адресній доставці кур'єром. Вартість такої послуги визначає служба-перевізник.

Безготівковий платіж - ця оплата здійснюється на розрахунковий рахунок компанії. Ми приймаємо оплату згідно виставлених рахунків, лише для юридичних осіб.

Платіж на карту - такий варіант дозволяє оплатити вартість товару одразу на сайті, підтвердивши замовлення. Вартість послуг доставки не додається у суму та сплачується окремим платежем при отриманні товару.

Звертаємо вашу увагу, що сформоване замовлення на суму понад 3000 грн. то обов’язкова умова – 10% завдаток від загальної вартості.

Здійснювати оплату за тканеві жалюзі дозволяється лише у національній валюті. Коли ви отримаєте замовлення, вам також видадуть товарний чек чи накладну.
Замовлення доставляються усією територією України, виняток – зона проведення ООС.
Отримуючи замовлення, ви підписуєте акт прийому-передачі у служби перевізника. Це є підтвердженням погодження із зовнішнім виглядом замовлення, комплектацією, відсутністю претензій до перевізника та інтернет-магазину.
Згідно із чинним законодавством України, заявити будь-які претензії по замовленню можна лише до передачі товару клієнту. Тому обов’язково потрібно перевіряти замовлення до підписання акту.

Отримуючи замовлення, варто перевірити:
- кількість отриманих місць (вказується в ТТН);
- відсутність пошкоджень товару чи його упаковки;
- наявність фурнітури та усіх комплектуючих.

Наш інтернет-магазин тканинних ролет гарантує максимально комфортні умови оплати та доставки.

Повернення товару

Наша компанія пропонує повернути жалюзі на вікна чи інші товари згідно із https://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1023-12 “Закону про захист прав споживачів”.
Усі вироби, які реалізує наша компанія, не мають фабричних недоліків та повністю безпечні для здоров’я.
Якщо клієнт отримав товар неналежної якості, тоді зворотна доставка здійснюється за рахунок нашої компанії, а кошти повертаються протягом 7 днів.
Повернути та обміняти тканеві ролети для вікон можна протягом 14 діб від моменту, коли товар був отриманий замовником.

Наша компанія приймає повернення у випадках, якщо:
- товар не був використаний за призначенням, не має жодних дефектів – відколів, подряпин чи потертостей;
- товар цілком укомплектований, а цілісність упаковки не порушена;
- усі ярлики та фабричне маркування збережені.

Деталі та умови заміни повинні бути узгодженими із менеджером, після чого відбувається перерахунок актуальної вартості нового товару.
При необхідності заміни товару, якщо останній не підійшов за кольором чи розміром, обраним під час формування замовлення, вартість доставки оплачує клієнт.

Звертаємо вашу увагу, що умови обміну та повернення стосуються усіх товарів сайту. Виключенням є тільки товари, виготовлені за індивідуальними параметрами, які надає замовник, згідно https://zakon.rada.gov.ua/laws/main/172-94-%D0%BF “Додаток N3 до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. N 172”

Вимоги клієнта можуть бути відхиленими, якщо під час перевірки з’ясується, що недоліки отриманого товару виникли через його неправильне користування чи зберігання.