fbpx

Плісе Crepe Metallic

Кольори моделі

Жалюзі плісе Crepe Metallic (Blackout) – чудові моделі полотен, які стануть гармонійним доповненням офісу чи приватного будинку. Головна перевага таких жалюзі – це використання якісної, прорезиненої, сонцезахисної жакардової тканини із ефектом металізації. Вона була придбана на замовлення у Німеччині, а тому відповідає європейським сертифікатам якості. Термін відправлення товару до 10 робочих днів

icon Вкажіть розмір вікон

Обраний розмір

00 ммx00 мм delete
Кількість
805 грн

Опис жалюзі плісе Crepe Metallic

Жалюзі плісе Crepe Metallic (Blackout) – чудові моделі полотен, які стануть гармонійним доповненням офісу чи приватного будинку. Головна перевага таких жалюзі – це використання якісної, прорезиненої, сонцезахисної жакардової тканини із ефектом металізації. Вона була придбана на замовлення у Німеччині, а тому відповідає європейським сертифікатам якості.

Жалюзі плісе Crepe Metallic (Blackout) останнім часом користуються великим попитом серед покупців. Вперше створені у другій половині двадцятого століття вони завоювали прихильність користувачів, оскільки забезпечують оригінальний та дієвий спосіб затонувати вікно будь-якої конструкції та форми, чудово вписуються в інтер’єр приміщення та гармонійно доповнюють стиль. Жалюзі плісе Crepe Metallic (Blackout) прекрасно виглядають в дуеті з портьєрами, прикрашаючи вітальню, або індивідуально – на вікні в офісному приміщенні. Цьому активно сприяє широка кольорова гама та безліч фактурних пропозицій виробів плісе.

Характеристики та плюси використання плісе жалюзі

Головною перевагою даного варіанту фіранок багато із користувачів відзначають можливість пристосовуватись до будь-яких форм вікон. Завдяки спеціальному механізму, яким оснащені ролети плісе, їх легко можна встановити на мансардному віконці так само як і прикрасити ними скляну стелю. Профіль кріплень абсолютно непомітний для стороннього погляду, що дає змогу зафіксувати жалюзі навіть у пройм вікна. Переваги плісе від нашого магазину:

- Значний асортимент. У нашому магазині клієнт має можливість обрати для свого приміщення фактуру тканини та колір, які як найкраще відповідатимуть вимогам.

- Компактні кріплення. Цей факт забезпечує не громіздкий вигляд вікна, а робить його легким та відкритим.

- Можливість встановити жалюзі на арочні вікна, на профіль та у пройм,

- Забезпечення затемнення кімнати гарантує прекрасне тримання форми фіранок.

Немало покупців засмучуються через те, що важко знайти якісну сонцезахисну систему, яка б до того ж монтувалась у віконні пройми своєрідних форм.

Переваги магазину

Наш інтернет-магазин може запропонувати клієнтам широкий вибір подібних ролет найрізноманітніших кольорових рішень.

Одночасно із якісним товаром «Ролло» гарантує:

- Комфортний інтерфейс порталу, що дозволяє максимально добре розглянути будь-яку пропозицію та ознайомитись з її характеристиками.

- Зручність замовлення та оплати забезпечена продуманою формою, що робить замовлення швидким та раціональним.

- Можливість оплатити вибраний товар у зручний для покупця спосіб, що залишає приємне враження від співпраці з інтернет-магазином.

Швидкий зворотній зв’язок із клієнтом допоможе зорієнтуватись серед різноманіття продукції.

image

Відгуки про жалюзі плісе Crepe Metallic

Ще немає відгуків.

Залишити відгук