fbpx

Монтаж

На цій сторінці ви зможете ознайомитись з інструкціями по встановленню систем ролет та жалюзі, представлених у нас на сайті.

Тканинні ролети (Відкрита система)

Необхідно зібрати фурнітуру для кріплення виробу, для цього вставляємо шестерню у кронштейн (1). Одягаємо кронштейни на ролету та прикладаємо до місця майбутнього монтажу. Виставляємо виріб рівно та помічаємо місце свердління. Далі необхідно вийняти ролету з шестернями з кронштейнів та прикріпити кронштейни самонарізами до віконної створки по залишиних мітках. Одягаємо шестерні на ролету та встановлюємо у кронштейни. Для регулювання висоти ролети, установлену ролету потрібно опустити до необхідної висоти та відмітити фіксаторами (10) на ланцюжку крайнє нижнє та верхнє положення ролети.

При установці нижньої фіксації ролети, необхідно леску (16) продіти через отвір у кронштейні (1) та зав'язати на вузол. Після монтажу кронштейну на віконну створку, нижню частину лески необхідно продіти через заглушку нижньої планки для фіксації. Натягуємо леску до нижньої частини віконної створки та помічаємо місце установки фіксатора нижньої фіксації (14). Далі необхідно леску продіти у заглушку фіксатора, сам фіксатор прикрутити самонарізом до створки, продіти у нього леску та зафіксувати її викруткою, закрити заглушкою.

image
Тканинні ролети (Закрита система)

Для монтажу тканинних ролет у коробовій системі необхідно встановити направляючі (4) на віконну створку по лінії замку штапика, одягнути на нижню частину направляючих заглушки (10). Продіти невелику частину тканини з нижньою планкою (5) у направляючі та зафіксувати короб (3) на віконній створці над направляючими, за допомогою уже проклеєного монтажного скотча.

Для регулювання висоти, установлену ролету потрібно опустити до необхідної висоти та відмітити фіксаторами (12) на ланцюжку крайнє нижнє та верхнє положення ролети.

image
День-ніч (Відкрита система)

Ролету ви отримуєте в уже зібраному стані, тому починати монтаж необхідно саме з розмітки. Розпакуйте ролету та прикладіть до місця майбутнього монтажу. Відмітьте місце встановлення кронштейнів. Далі вам необхідно буде зняти ролету з кронштейнів, для цього вийміть ролету разом з шестернями механізму (4). Встановіть кронштейни по раніше зазначених мітках, та вставте ролету з шестернями у кронштейни. Для регулювання висоти ролети, установлену ролету потрібно опустити до необхідної висоти та відмітити фіксаторами (17) на ланцюжку крайнє нижнє та верхнє положення ролети.

При установці нижньої фіксації ролети, необхідно у кронштейні (4) зробити отвір через планку верхнього гачка кріплення (12), леску (20) продіти через отвір та зав'язати на вузол. Після монтажу кронштейну на віконну створку, нижню частину лески необхідно продіти через кільце нижньої фіксації (16). Натягуємо леску до нижньої частини віконної створки та відмічаємо місце установки фіксатора нижньої фіксації (18). Далі необхідно фіксатор прикрутити самонарізом до створки, продіти у нього леску та зафіксувати її втулкою нижньої фіксації (19) за допомогою викрутки.

image
День-ніч (Закрита система)

Для монтажу ролет день-ніч у коробовій системі необхідно встановити направляючі (4) на віконну створку по лінії замку штапика, одягнути на нижню частину напрвляючих заглушки (9). Продіти невелику частину тканини з нижнім валом (5) у направляючі та зафіксувати короб (3) на віконній створці над направляючими, за допомогою уже проклеєного монтажного скотча.

Для регулювання висоти, установлену ролету потрібно опустити до необхідної висоти та відмітити фіксаторами (11) на ланцюжку крайнє нижнє та верхнє положення ролети.

image
Вертикальні жалюзі

При монтажі вертикальних жалюзі на стіну, вам необхідно розмітити місце для встановлення кронштейнів (23), орієнтовно 20см від краю карнизу. Кронштейни потрібно встановити на стіну за допомогою дюбелів та зафіксувати на кронштейні кліпсу (24). Далі карниз необхідно вставити у кліпси, ламелі (28) встановити на карниз, нижню частину ламелей з'єднати ланцюжком (22) з комплекту поставки.

При монтажі на стелю/верхній відкос необхідно розмітити місце для встановлення кліпс (24). Зафіксувати кліпси дюбелями та встановити карниз у кліпси. Далі потрібно встановити ламелі (28) на карниз та з'єднати нижню частину ламелей ланцюжком (22).

image