fbpx

Римські штори Softlux

Кольори моделі

Римські штори Softlux – штора із високоякісного полотна, вироблена у Польщі. Виріб вирізняється сучасним дизайном та високою якістю усіх комплектуючих. Широкий асортимент кольорів та принтів дає можливість підібрати оптимальний варіант для оздоблення оселі.

icon Вкажіть розмір вікон

Обраний розмір

00 ммx00 мм delete

Сторона управління

Ліва Права
Кількість
443 грн

Опис римських штор Softlux

Римські штори Softlux – штора із високоякісного полотна, вироблена у Польщі. Виріб вирізняється чудовим сучасним дизайном та високою якістю усіх комплектуючих. Широкий асортимент кольорів дає можливість підібрати оптимальний варіант для оздоблення оселі.

Різноманіття дизайнерських пропозицій для створення затишку у кімнаті дозволяє прийняти оптимальне рішення для будь-якого приміщення. Одним із найбільш вдалих як для житлових, так і для комерційних будинків у сучасному стилі є римські штори Softlux. Їх переваги в першу чергу стосуються великого спектру кольорів і фактур. Завдяки цьому можна підібрати індивідуальне рішення для створення гармонії у приміщенні.

Якісна тканина вирізняється міцністю, цупкістю, що забезпечує надійний захист приміщення від сонячного світла. Полотно має спеціальне просочення, що дозволяє тканині відштовхувати пил та зменшувати забруднення, надовго зберігати бездоганність кольорів. Легкість та надійність регулювання полотна забезпечується якісною конструкцією. Усі комплектуючі зроблені із екологічної сировини та безпечні для здоров’я людини.

Якість та функціональність

Римські штори виготовляють за європейськими стандартами із застосуванням польських та німецьких матеріалів. Тканина створює оптимальне освітлення приміщення, захищає від ультрафіолету та дарує потрібну атмосферу. Вона не втрачає кольорів із роками завдяки особливому просоченню.

Сервіс магазину «Ролло»

Виключно довговічні розкішні вироби в інтернет-магазині «Ролло» представлені в широкому асортименті. Ціни – максимально вигідні. Але це не єдині особливості співпраці. Магазин має:

- Продуману систему доставки містами України, що займає максимум 5 днів. Спосіб доставки та перевізника вибирає клієнт. У Львові клієнти отримують замовлення безкоштовно.

- Не існує мінімальної кількості рулонів або суми для замовлення. Кожен клієнт обслуговується індивідуально і може бути впевненим у оптимально вигідних умовах співпраці.

- Оплата також обговорюється індивідуально. Найбільш поширені варіанти: накладний платіж або безготівковий розрахунок.

Наш інтернет-магазин тканинних ролетів пропонує виконати розрахунок вартості. Це прозорий підхід до співпраці, що дозволяє самостійно визначити власні потреби за розміром вікон і бажаним типом тканини.

image

Відгуки про римські штори Softlux

Ще немає відгуків.

Залишити відгук