fbpx

Як самостійно встановити ролети День-Ніч

02.11.2020

Ролети День і Ніч – найпопулярніший варіант захисту вікон від сонячних променів, який використовується в сучасних будинках і квартирах. Щоб встановити такі вироби, можна скористатися послугами фахівців, або спробувати зробити всі маніпуляції самостійно.

Принцип роботи

Жалюзі на вікна «День-Ніч» представляють собою полотна з тканинних смуг різної щільності – напівпрозорі і світлонепроникні. Знаходяться вони в почерговому порядку, тому часто такі ролети звуться «зебри».
Після обертання валу, відбувається круговий перехід тканини, це дозволяє формувати різні ступені освітленості.
Завдяки такій конструкції можна досягти плавних світлових переходів, що дозволяє приміщенню отримувати потрібну кількість світла.

Особливості тканини

Тканина виготовлена з першокласної синтетики з просоченням на основі тефлону. Матеріал відрізняється простотою в догляді – його легко чистити, він здатний відштовхувати пил. Також полотна дуже міцні і антистатичні.

Стилістичні варіації можуть бути різноманітними – в один тон, з візерунками, з покриттям блискучого типу. Це дозволяє купити ролети день-ніч в різних дизайнерських стилях, виходячи із загального інтер’єрного рішення в приміщенні.

Як встановити ролети день ніч?

встановлення ролетів день-ніч
Перше, що необхідно зробити, це визначити відстань між країв вікна. Потім олівцем зазначається місце, де буде кріпитися кронштейн. В отриманій точці проробляють отвір, а туди поміщають дюбель.

Подальші дії виконуються за такою схемою:
– Кріплення прикручується, але тільки з максимальною обережністю і уважністю.
– Точно таким же чином встановлюється другий кроншейн.
– На відстані 12 сантиметрів необхідно розташувати додаткове кріплення. Це пов’язано з тим, що на даному місці завжди великий рівень навантажень.
– Штора монтується в кронштейни, але тільки з боку основного управлінського механізму.

Зрозуміти, що установка штори в трубу була виконана правильно, можна по характерному клацанню. Далі можна монтувати коректори до ланцюжка, що буде регулювати полотна, а потім провести перевірку монтажу. На даному етапі вкрай важливо переконатися, що тканина крутиться рівномірно, а перекоси – відсутні.
Останнім штрихом стане закріплення кришок кронштейнів.

Переваги конструкцій

Вибір на користь ролет День-Ніч – завжди вірне рішення, оскільки такі жалюзі гарантують:
– зручність регулювання, що дозволяє наповнювати кімнату тією кількістю світла, яке необхідно в конкретну хвилину;
– створення оригінального оформлення для віконного простору, крім того, горизонтальні полотна дозволяють візуально розширити кімнату;
– великий асортимент вишуканих колірних і фактурних рішень.

Звернувшись до нас, ви не тільки отримаєте першокласні рулонні штори-зебри, але ще і дізнаєтеся, як правильно монтувати жалюзі День-Ніч. Наші менеджери проконсультують з усіх питань. Якщо самостійно не вдасться впоратися з таким завданням, тоді краще замовити установку ролет в нашій компанії.