fbpx

Аксесуари

Аксесуари для ролет та жалюзі

Сучасні жалюзі мають не тільки чудовий дизайн, але й виготовлені з безпечних матеріалів та мають максимально можливі аксесуари. Останнє досягається шляхом придбання спеціальних інтер'єрних деталей – це аксесуари для жалюзі, що полегшують функціонування. Завдяки їм вікна набувають додаткових декоративних особливостей.
Однією з найпопулярніших аксесуарів у лінійці цієї продукції є кріплення, клейова основа, насадки на кронштейн, що фіксують жалюзі. Купити рулонні жалюзі та будь-які комплектуючі до них можна у магазині «Ролло» за доступною ціною. Швидка доставка та гарантовано висока якість продукції роблять придбання вигідним. Проста процедура замовлення виконується через інтернет-ресурс або за телефонами, вказаними на сайті.
Винятково довговічні розкішні вироби в інтернет-магазині «Ролло» представлені в широкому асортименті. Ціни – максимально вигідні. Але це не єдині особливості співпраці.
Магазин має:
  • Продуману систему доставки містами України, що займає максимум 5 днів. Спосіб доставки та перевізника вибирає клієнт. У Львові клієнти отримують замовлення безкоштовно.
  • Не існує мінімальної кількості рулонів або суми замовлення. Кожен клієнт обслуговується індивідуально та може бути впевнений у оптимально вигідних умовах співпраці.
  • Оплата також обговорюється індивідуально. Найбільш поширені варіанти: післяплата або безготівковий розрахунок.
Наш інтернет-магазин тканинних ролетів пропонує виконати розрахунок вартості. Це прозорий підхід до співпраці, що дозволяє самостійно визначити власні потреби за розміром вікон та бажаним типом тканини.