fbpx

Особливості вибору жалюзі для великих вікон

09.03.2021

Приміщення з великими вікнами завжди мають ряд переваг. Але до таких параметрів ще необхідно і підібрати правильне оформлення у вигляді штор або жалюзі. Важливо, щоб вікна і пропускали необхідну кількість світла, і в той же час не допускали надмірного попадання ультрафіолетових променів. Давайте розберемося з тим, як вибрати жалюзі для великих вікон, можливими варіантами облаштування.

На що звернути увагу при виборі

Великі жалюзі в першу чергу підбираються за параметрами віконного простору. Також слід врахувати наступні фактори:

  • для чого призначене приміщення, адже від цього залежить вибір і стилю жалюзі, і кольору, і дизайнерського оформлення;
  • рівень затемненості, який потрібно, адже в спальні і офісі потрібно різну кількість світла;
  • стилістичне рішення – кольорове оформлення, варіант малюнків – все це варто враховувати.

Категорично не рекомендується вибирати для великих вікон матеріали, що мають мініатюрний принт, оскільки він просто загубиться. Також відмовтеся від ідеї монтування укорочених ламелей, це зробить вікна візуально меншими. Поширена помилка – установка на широкі віконні рами алюмінієвих жалюзі. Вони з часом прогнуться, і будуть виглядати не презентабельно.

Популярні рішення декорування великих вікон

жалюзі на великі вікна

Найпопулярніший варіант – рольставні на нестандартні вікна. Рулонні варіанти легко підбирати під віконні параметри, але вони потребують встановлення посиленого карниза, щоб витримувати важке полотно. Вікна, що мають поділ на сегменти, вимагають вибору відповідної конструкції. Управління може бути як індивідуальним, так і для усіма частинами відразу.

Ролети на вікна великих розмірів можуть бути відкритими або з коробом. Матеріали полотен вибирають:

  • тканинні;
  • black-out (з повним затіненням кімнати);
  • screen (коли крізь тканину можна зовні побачити інтер’єр, а вулиця добре проглядається).

Але, яку б тканину ви не вибрали, вона покривається просоченням, що нівелює збір пилу, що робить жалюзі невибагливими у догляді.

Монтуватися ролети на великі вікна можуть і на раму, і на отвір, і в отвір.

Вертикальні види

Вертикальні жалюзі на вікна теж часто використовуються для великих приміщень. Матеріалом для виробництва виступає поліестер, він легкий і дозволяє швидко закривати величезні простори. Такий конструкцією просто управляти, ламелі можуть повертатися на 180 градусів.

Відзначається і практичність даних моделей – вони не збирають пил, а доглядати за ними досить просто.

Плісе для великих приміщень

Якщо габаритні вікна мають нестандартну форму, тоді жалюзі плісе стануть прекрасним рішенням. Вони повторюють і арку, і півколо, і трапецію. Граничною висотою вважається показник в 4 метри.

Підібрати дизайнерське оформлення можна різне, все залежить від власних уподобань, декору приміщення

Матеріалом для створення виступають тканинні полотна або поліестер різної щільності. Головна відмінність від класичних ролет – полотно гофроване, а не пряме.

Для просочення використовують антистатики, що гарантує відмінне відштовхування пилу. Управляти такими конструкціями можна як вручну, так і автоматично.

Мультифактурні моделі

Ефектним варіантом вважаються мультифактурні жалюзі. Вони добре підходять до вітальні, в зал або спальню, найчастіше застосовуються в класичних інтер’єрах.

Поєднують функціональність і приголомшливий зовнішній вигляд. Ламелі формуються з матеріалів в різному кольорі і фактурі, це виглядає дуже урочисто і елегантно.

Зверху конструкцій зазвичай є карниз, який регулює напрямок ламелей. Застосовувані тканини мають різну прозорість.

Замовити жалюзі для великих вікон можна в нашому інтернет-магазині. Крім тих варіантів, що запропоновані на сайті, ми також можемо виготовити конструкції під задані клієнтом параметри.