fbpx

Основні правила вибору офісних жалюзі

10.01.2020

Будь-який сучасний офіс не мислимий без красиво оформлених вікон. Основні правила вибору офісних жалюзі ви знайдете у цій статті. Презентабельні жалюзі або штори надають закінчений вигляд інтер’єру, а також виконують захисну функцію, перешкоджаючи надмірному попаданню сонячних променів в приміщення. З огляду на нинішній достаток різноманітних моделей офісних жалюзі, мимоволі виникає питання, які основні правила вибору офісних жалюзі, які із моделей стануть оптимальним варіантом саме для вашого приміщення.
Зробити правильний вибір можна, знаючи основні характеристики різних моделей гардин, а також із огляду на індивідуальні потреби офісного приміщення.

Функціональні характеристики офісних жалюзі

Офісні жалюзі за своїм функціональним призначенням виконують ряд корисних функцій, які притаманні всім моделям виробів:
– Регулювання і контроль, сонячного світла, що надходить в приміщення. При необхідності гардини обмежують потрапляння сонячних променів в приміщення. Служать для кабінету захисним екраном від палючого сонця і спеки в літню пору року. Завдяки наявності розсувних конструкцій існує можливість самостійно регулювати кількість сонця в кімнаті.
– Перешкоджають вигорянню офісних меблів та інших деталей інтер’єру. Не секрет, що під постійним впливом сонячних променів деякі предмети інтер’єру втрачають свою первозданну привабливість, стають бляклими, вицвілими. Гардини покликані захистити меблі від цього.
– Забезпечення комфорту і приватності. Краса рулонних штор робить інтер’єр закінченим, а також вони захищають приміщення від сторонніх поглядів зовні, забезпечуючи приватність і захист роботи співробітників.

Усі ці характеристики притаманні сучасним віконних систем. Однак різні їх види мають неоднакові конструкції для задоволення естетичних потреб в оздобленні інтер’єру.

Видове різноманіття офісних жалюзі

Розглянемо найбільш популярні види, детально зупинимося на їх характеристиках.

Вертикальні жалюзі на вікна:

Витончені віконні гардини, що відрізняються простотою використання і надійністю механізмів кріплення, обертання ламелей. Матеріал для виготовлення вертикальних ламелей використовується різноманітний: різного типу тканини, в тому числі і прозорі, пластик, нитки. Завдяки різноманіттю матеріалів ламелей, можна підібрати найбільш підходящий під стиль інтер’єру вид віконних систем.

Комплектація моделей складається із несучого карниза, облаштованого механізмом управління ламелями, схилом, а також ланцюжком, за допомогою якого здійснюється відкриття або закриття штори, поворот ламелей.

Примітно те, що висоту штори можна підібрати індивідуально під параметри вікна, а ширина тканинної ламелі може варіюватися від 8 до 13 см, що створює простір для вибору. Ламелі можуть обертатися на 180 градусів, забезпечуючи необхідний кут закриття для захисту приміщення від сонця. Легке і плавне управління робить гардини практичним варіантом захисту віконних прорізів.

Вертикальні жалюзі для офісу укомплектовані надійними механізмами, які легкі в чищенні, що забезпечує їх довговічність і простоту догляду.

Жалюзі рулонні на вікна:

Цей вид належить до горизонтального типу рулонних штор, особливістю яких є збір тканини штори вгорі конструкції при її повному відкритті. Рулонні гардини управляються за допомогою ланцюжка і валу, на який планомірно накручується матерія. Особливістю цього типу віконних конструкцій є їх відносно невелика вагу, що дозволяє легко управляти шторою, великою різноманітністю видів матерії, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для прикраси інтер’єру.

Рулонні штори в офіс можуть бити виготовлені із напівпрозорої тканини або щільного полотна, що при необхідності може забезпечити повне затемнення приміщення. Більшість матерій мають спеціальне пилевідштовхуюче просочення, що істотно полегшує догляд за виробом. Надійні механізми кріплення і регулювання забезпечують довговічність, зносостійкість конструкції.

Римські штори на карнизі:

Це вид горизонтальних штор, які заслуговують окремої уваги. Римські штори зараз вважаються однією із популярних моделей гардин, використовуваних як в облагороджування вікон будинку, так і в офісах.

До їх істотних плюсів можна віднести: різноманітність тканин, використовуваних при створенні основного полотна, легкість монтажу і використання, а також приємний зовнішній вигляд. Римські штори можна підібрати на різного розміру вікна, від маленьких до великих вітражних.

Незважаючи на велику різноманітність римських фіранок, їх конструкція однакова, має кілька основних робочих елементів:

– каркас (профіль), який кріпиться на нерухому частину вікна;
– схил;
– механізм, що дозволяє складати штору, підтягуючи вгору її нижній край; троси, що підтягують тканину.

Карнизи можуть бути різної модифікації (мати дизайнерськи обіграний зовнішній вигляд або приховані від стороннього погляду). Виготовлені вони із пластику або алюмінію, що робить їх міцними, гарантує надійне кріплення тканини і довговічність загальної конструкції.

Варто зауважити, що всі описані види гардин володіють хорошими захисними функціями від сонця, легкі в догляді. Вибираючи відповідний варіант для свого офісу, орієнтуватися потрібно, перш за все, на їх зовнішню відповідність стилю приміщення. Хороша якість і зручність використання гардин забезпечать всі інші захисні функції.