fbpx

Вертикальні жалюзі Сахара

Кольори моделі

Вертикальні жалюзі Сахара – оптимальний вибір для офісу чи жилого приміщення. Вони легкі у регулюванні, дозволяють підібрати рівень освітлення, захищають від шкідливих сонячних променів і зайвих очей.

Обраний розмір

00 ммx00 мм delete

Ширина (мм)Висота (мм)
800 мм x1200 мм
1000 мм x1400 мм
1200 мм x1600 мм
1400 мм x1600 мм
1800 мм x1600 мм
2200 мм x1600 мм
1200 мм x1800 мм
1400 мм x1800 мм
1800 мм x1800 мм
2200 мм x1800 мм
1200 мм x2000 мм
1400 мм x2000 мм
1800 мм x2000 мм
2200 мм x2000 мм
1200 мм x2200 мм
1400 мм x2200 мм
1800 мм x2200 мм
2000 мм x2200 мм
Кількість
538 грн
icon Вкажіть розмір вікон

Опис вертикальні жалюзі Сахара

Вертикальні жалюзі Сахара – оптимальний вибір для офісу чи жилого приміщення. Вони легкі у регулюванні, дозволяють підібрати рівень освітлення, захищають від шкідливих сонячних променів і зайвих очей.

Потреба гармонійно та ефективно оформити вінка в офісі або іншому громадському приміщенні виникає постійно. Адже на роботі ми проводимо більшість часу на тижні. Дуже важливо, щоб тут нам було не просто комфортно, а ще й безпечно. Звичні нам фіранки схильні накопичувати пил та наповнювати запахами, що не відповідає вимогам вибагливих споживачів. Тому все частіше можна зустріти бажаючих купити вертикальні жалюзі Сахара недорого. Вони не просто гармонійно вписуються у робочий простір, а ще й легко миються та не накопичують на поверхні пил. Придбати недорого вертикальні жалюзі Сахара на вікна пропонує наш інтернет-магазин у зручний час за лояльною ціною.

Особливості вертикальних жалюзі

Конструкція сонцезахисної вертикальної системи проста й ефективна. До карнизу зі стрижнем на бігунки кріпляться тканинні ламелі. За допомогою спеціального шнура можна пересувати смужки зі тканини в різному напрямку або навіть розсувати їх у різні боки, щоб повністю відкрити. А поворот ламелей навколо своєї вісі можливий завдяки ланцюжку, ним же можна регулювати ступінь затемнення кімнати.

Практична конструкція вертикальних ролет дає змогу прикрашати ними віконні отвори стандартних вікон, а також тераси, балконні вікна. Важливим позитивним моментом такого затемнення приміщення – є те, що завдяки ним кімната візуально збільшується, простір розширюється.

Можна придбати конструкції для медичних та освітніх закладів, офісів та приватних будинків. Для виготовлення систем використовуються виключно якісні європейські тканини та комплектуючі. Тканинні деталі під час виробництва просочуються спеціальними розчинами. Завдяки цьому пил не сідає на смужки, вони надійно захищені від вологи та деформації. Кольорове різноманіття різнофактурних ламелей робить абсолютно простим процес прикрашання приміщення з будь-яким інтер’єрним рішенням. В асортименті магазину можна знайти гладенькі вертикальні жалюзі, із малюнком, а також такі, що імітують різні текстури. Експлуатаційні показники вертикальних фіранок водночас із необмеженим вибором матеріалів та фактур ламелей прекрасно поєднуються із ціною.

Ціна на вертикальні жалюзі залежить від розміру конструкції, обраної тканини для ламелей. В нашому онлайн магазині є змога обрати колір та фактуру майбутнього виробу, задати необхідні розміри, та отримати ціну завдяки калькулятору.

Переваги покупки

Купити жалюзі вертикальні пропонує наш магазин, гарантуючи чудовий сервіс. Крім цього, наша компанія забезпечує:

- постійне поновлення асортименту продукції від перевірених, надійних виробників та постачальників;

- можливість виготовити індивідуальну систему за власним проектом, враховуючі всі власні уподобання та потреби;

- конкурентні ціни на якісну продукцію іноземного виробництва;

- швидке реагування на замовлення та професійна консультація спеціалістів, що полегшує завдання;

- зручний спосіб оплати, який обирається самим покупцем, є можливість оплатити покупку безготівковим розрахунком та післяплатою при отриманні.

Доставка замовлення відбувається у максимально стислий термін до будь-якого міста України.

image

Відгуки про вертикальні жалюзі Сахара

Ще немає відгуків.

Залишити відгук